Na tomto pracovišti se potkáte se mnou, Markétou Závěrkovou, a mými psími pomocníky. Společně jsme připraveni pomoci Vám v případě, když hledáte cestu z Vašich potíží, chystáte se na novou cestu a potřebujete podporu, na cestě životem jste se ztratili a nevíte, jak dál.

Někdy stačí vyslechnout příběh, který nechce nikdo poslouchat nebo nevěříte, že by pomohlo o něm mluvit. Nemůžete ho vyprávět, abyste nepřidělali někomu starost, nemohli jste najít slova, máte strach…

Jsem připravena Vás vyslechnout a nabídnout rozhovor, který bude hledat a obnovovat Vaše zdroje, podporovat Vaše naděje, zmírňovat Vaše trápení a problémy a budovat identitu, díky níž budete naplňovat důležité hodnoty a významy Vašeho života.

Nebudu Vás hodnotit, posuzovat ani dávat universální rady. Za to se budu co nejvíce zajímat o Vaši perspektivu a významy, které dáváte událostem a zkušenostem, s kterými přicházíte. Zkoumat vztah, v jakém jste se svým problémem, možnostmi řešení.

Psychoterapie Děčín je také tréninkové pracoviště a je detašovaným pracovištěm narratio institutu. V úzké spolupráci nabízí rozvoj a trénink systemické a narativní metodologie v praxi. Pro Vás to znamená, že se zde můžete potkat se studenty na „náslechu“.